Änam soab ikka piskust tööst kutsuurest seismisest (Pöide)

 

koit kelder saaremaa

 

Väike samm on parem, kui paigalseis. Nii räägitakse minu kodukohas –  Saaremaal Pöide kandis.

Ma olen juba lugematu arv kordi alustanud tänase postituse kirjutamist, millega kokku võtta riigikogu valimiste kampaania ja tänada neid häid inimesi, kes mulle oma hääle usaldasid.

Miks ma siis selle postitusega maha ei saa? Põhiline põhjus ikka selles, et mõtted on juba tulevikus. Raske on püüda võtta kokku midagi, mis pole läbi saanud.

Otsus osaleda riigikogu valimistel sündis juba algselt eesmärgiga liikuda edasi ja jätkata ka peale 03. märtsi saarlaste elu-olu edendamisega.

Kampaaniasse sisenedes survestas mind teadmine, et minu nö parim enne Saaremaa asja ajajana saab peagi läbi. Aga tegelikkus on osutunud hoopiski selliseks, et ma tunnen ennast täna palju kindlamalt.

Kampaaniaaeg andis võimaluse oma mõtete korrastamiseks ja meie arengulukkude lahtimuukimiseks. Ma olen täna tunduvalt tugevam kui veel viis nädalat tagasi.

Ma tunnen, et teekond on alles alanud.

903 häält on just paras kogus, et motiveerida mind edasi liikuma ja saarlastele oma mõtetest ja tegemistest teada andma.

 

Tänudega,
Koit


 

Mida soovin saavutada

>    Seisan selle eest, et saarlased, hiidlased ja läänlased saaksid ise otsustada, kuhu, miks ja kuidas nad piirkonna arendamiseks rahalisi vahendeid kasutavad. Kuulan inimeste päris muresid ning arvestan alati kogukondade vajadustega.

>    Seisan selle eest, et Saaremaal oleks hea elada ka meie lastel.

>    Seisan selle eest, et Saaremaa ettevõtete ja Saaremaal asuvate töökohtade saatus ning tulevik otsustataks Saaremaal, mitte mujal.

 

 

  Seisan selle eest, et kogukondlikke ning piirkondlikke huve arvestatakse Saaremaa ettevõtluse arendamises.

 Seisan selle eest, et Saaremaa inimeste asjaajamine ametkondadega oleks lihtne, kiire, abistav ja toetav, et kohalikud arengupoliitikad oleks selgelt suunatud Saaremaa elanike heaolu kasvatamisele.

>    Seisan selle eest, et Saaremaa inimeste elu paraneks ning Saaremaal elades ja tegutsedes oleks rohkem võita, kui kaotada.

 

 

Kontakt

 

Helista mulle

+ 372 506 8287

 

Saada e-post

koitkelder@gmail.com

Riigikogu valimised 2019

Hiiu,-Lääne-ja Saaremaa.

Koit Kelder - kandidaat nr. 853