Kes mina olen?

 

 

koit k elder

 

Tere – mina olen Koit Kelder.

Olen Saarte Koostöökogu juhatuse esimees, ettevõtja ning tunnustatud kogukonna arendaja Saaremaal. Õppinud Tartu Ülikoolis filosoofiat ja majandust.

Mul on kohaliku omavalitsuse juhtimise kogemust nii mandril kui saarel.

Olen Saaremaa arengu eestvedaja. Mina ja minu pere on just see, kellest räägitakse, kui mõeldakse maaelu kestmisest. Olen aktiivne kogukonna edendaja ning löön südamega kaasa Saaremaa arendamisel. Minu jaoks on oluline toetada oma lapsi ning luua neile võimalusterohket tulevikku.

Oman 10 aastat kogemust nii Saaremaa kui laiemalt maaelu arendamisel ning soovibn seda pagasit jagada ka teistega. Seisan selle eest, et Saaremaa inimeste elu paraneks ning Saaremaal elades ja tegutsedes oleks rohkem võita, kui kaotada.

Olen veendunud, et põhimõtted, mis aitavad Saaremaad, väärivad rakendamist ka mujal.

Sel aastal otsustasin kandideerida riigikogu valimistel Hiiu,- Lääne- ja Saaeremaa piirkonnas. Teen seda Eesti 200 esinumbrina meie piirkonnas.

Miks ma seda teen? Kell tiksub, aeg jookseb… Praegu on mul midagi öelda, põhjust ning jaksu tegutseda. Mind on kasvatatud põhimõttega – kus viga näed laita, seal tule ja aita! Ma ei oska ega ka taha kõrvalt vaadata.

Loe lisaks siit: https://eesti200.ee/#koitkelder

Tervitustega,
Koit Kelder

 

Mida soovin saavutada

>    Seisan selle eest, et saarlased, hiidlased ja läänlased saaksid ise otsustada, kuhu, miks ja kuidas nad piirkonna arendamiseks rahalisi vahendeid kasutavad. Kuulan inimeste päris muresid ning arvestan alati kogukondade vajadustega.

>    Seisan selle eest, et Saaremaal oleks hea elada ka meie lastel.

>    Seisan selle eest, et Saaremaa ettevõtete ja Saaremaal asuvate töökohtade saatus ning tulevik otsustataks Saaremaal, mitte mujal.

 

 

  Seisan selle eest, et kogukondlikke ning piirkondlikke huve arvestatakse Saaremaa ettevõtluse arendamises.

 Seisan selle eest, et Saaremaa inimeste asjaajamine ametkondadega oleks lihtne, kiire, abistav ja toetav, et kohalikud arengupoliitikad oleks selgelt suunatud Saaremaa elanike heaolu kasvatamisele.

>    Seisan selle eest, et Saaremaa inimeste elu paraneks ning Saaremaal elades ja tegutsedes oleks rohkem võita, kui kaotada.

 

 

Kontakt

 

Helista mulle

+ 372 506 8287

 

Saada e-post

koitkelder@gmail.com

Riigikogu valimised 2019

Hiiu,-Lääne-ja Saaremaa.

Koit Kelder - kandidaat nr. 853